Zúčastněte se svatebního fóra východočeského svatebního magazínu "Vše pro svatbu ve Východních Čechách".
SVA tlac MagazFOR.jpg
SVA tlac KatalFOR.jpg
SVA tlac ForFOR.jpg
SVAfor ruze1.jpg
SF2.jpg

Zúčastněte se svatebního fóra - přidejte diskusní téma:

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6021"
Nabízíme možnost prožít nejkrásnější den u nás v hotelu s možností obřadu v našem zámeckém parku. Z dlouholetých zkušeností připravíme svatební hostinu dle Vašich přání i s naším doporučením. Novomanželský pokoj zdarma www.hotelzamecek.com
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti se svatebními šaty Maggie Sotter?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti se svatebními šaty Maggie Sotter?
Svatební obřad za doprovodu smyčcového kvarteta. Jedinečná atmosféra zaručena! kvarteto@post.cz
Ahoj, máte někdo zkušenosti s nákupem šperků na svatbu z internetu? Procházela jsem si různé obchody a zaujal mě Goldelegius.cz nemáte s tímto obchodem někdo zkušenosti? Ony ty obchody vypadají všechny suprově, ale přece jen u šperků už jsou vyšší částky a nerada bych někde narazila. Díky
Jop, odtamtud mám náušničky. Přítel se na výročí rozšoupl a mohla jsem si vybrat prý "cokoli" (no, kroutil se, když jsem si vybrala... ale nakonec těch deset tisíc dal :-D )
Mile nevesty, rozhodla jsem se vyuzit sluzeb www.svatebnieshop.cz jmenovite Klary Kornfeldove a se zklamanim musim rici, ze jeji dosavadni povest na internetu je pravdiva. Saty sice prisly, ale jsou k nepouziti. Byly zjevne usite v Cine za par korun zatim co Klara Kornfeldova is o ne chtela rict 15,000. Zaplatila jsem zalohu 4,000, ktera je pry vratna pokud z jakychkoliv duvodu budete chtit saty vratit. Neverte tomu ! Na internetu uz si dost nevest stezovalo, ze penize od Klary Kornfeldove nikdy zpet nevidely. Ja jsem dalsi z rady. Ztratila jsem 4,000 a skoncila se satama, ktere nemohu ani prodat, jak jsou spatne usite.

Klara Kornfeldova and jeji www.svatebnieshop.cz je neseriozni obchod a toto je uprimne varovani vsem nevestam.
Tak jsem byla na svatebním veletrhu v Haradci, no a asi jsem očekávala něco víc. Docela mě to zklamalo. Podívala jsem se o týden později i v Pardubicích, kde mně příjemně překvapila mnohem vyšší úroveň a rozsah.
Ano je tomu tak, už i já jsem ve stavu manželském. Opožděně tedy hlasím těm, kterým jsem to nestihl (nebo nechtěl :-) říct, že mě moje milovaná dokopala k oltáři. Svadba se povedla na jedničku, jedinej kdo to psychicky na obřadu nezvládl, byl ženich. Svatebním dortem jsem na vás myslel na všechny, odpustil jsem si holubice a jine fičury a dal jsem na něj logo mé adoptivní rodiny :-) Kořalek se vypilo víc než měl hospodskej na skladu. Díky za blahopřání a já vám všem zpětně přeji Štastný nový rok a ať se vám vydaří vše co máte nebo i nemáte v plánu :-)
Ahoj, když budeme mít svatební hostinu na kulturním domě a nemají tam potahy na židle, dá se někde půjčit za rozumnou cenu???
Já jsem potahy měla půjčené od svatebního salonu, kde jsem si půjčovala šaty. Asi je všechny půjčovny nemají, ale já to štěstí měla :-) Jolana
Holky, chci se zeptat, kdo šaty pro družičky platí? Budu mít tři dospělé družičky a nevím, jestli mám šaty kupovat já nebo ony samy...
Já budu mít dvě družičky (5 a 11) a oběma jsem šaty (Anabel) půjčila v Belle v HK. Cena byla 500,- za jedny a platila jsem jim je. Měli je ve 3 velikostech a ochotně šaty na holky upravili. Šatičky mám v albu,myslím že jsou krásné a jednoduché.
04.01.2017 12:27:53
svatebni.web
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one